Blog Thumb
İnternet Desteğinde Bilimsel Makale ve Tez Yazımı (5. baskı)
NOBEL KİTAP EVİ

Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere possimus.

DEVAMI
Blog Thumb
Cerrahide Çubukların Hakimiyeti (Laparoskopik Cerrahi)
MOSS YAYINLARI

Laparoskopik cerrahi, karın boşluğu içindeki organların ameliyatlarını, karın cildini kesmeden, onun üzerine sadece küçük delikçikler açarak yapılması tekniğidir.

DEVAMI
Blog Thumb
Asistan Hekim Kılavuzu (3. baskı) - Nobel Tıp Kitabevi
NOBEL TIP KİTABEVİ

Tüm asistan hekimlerin edinmesi gereken bir kitap, asistan hekimin mesleğindeki yol haritası. Tez hazırlama, bilimsel yayın takibi ve yabancı dil eğitimi gibi temel konulardaki tek rehberiniz.

DEVAMI
Blog Thumb
Kanserin Gölgesinde
Kavim YAINLARI

Murat’a ne olduysa, Çiğdem’i hasta yatağında, kansere yenik düşmüş haliyle gördüğünde oldu. O sahne, yaşadıkları romantik aşk filminin koptuğu andı. Apar topar kaçmıştı oradan. Ama o, herkesin sandığı gibi, hasta bir kızla hayatı paylaşmaktan kaçmamıştı.

DEVAMI
Blog Thumb
Yanılgılar ve Tanrı (2. baskı)
Kavim YAINLARI

Bu kitap, çağımızın en ünlü, tüm zamanların en ürtken ateisti Richard Dawkins'in, en az onun kadar ünlü olan "Tanrı Yanılgısı" kitabına bir yanıttır. Bu kitabı "ne olursa olsun ateizme (Tanrı'nın var olmadığı inancı) karşı tezimi (Tanrı'nın var olsuğu inancı) savunmak zorundayım" düşüncesiyle yazmadım.

DEVAMI
Blog Thumb
Karşılıksızlık
CİNİUS YAINLARI

Son derece basit, hatta o kadar basit ki, tek kelimeden oluşan bir argümanım var, bizi iyi insan olma idealine götüren: Karşılıksızlık. Artık her şeyi bir karşılık için yapıyoruz. İşler, eğlenceler, arkadaşlıklar, dostluklar hatta ibadetler bile bir karşılık için.

DEVAMI